Domov Šport TEL: Prehustené čelo tabuľky

TEL: Prehustené čelo tabuľky

0
0

Po šiestom kole hokejovej Tipos extraligy je na čele tabuľky naďalej bratislavský Slovan, ktorý má, spoločne s Košicami, o zápas menej. Na krk mu však dýchajú Nové Zámky i Zvolen, len s bodovým odstupom sú na štvrtom mieste Prešovčania a na piatom s dvojbodovým Popradčania.

Úradujúci majster si v šiestom kole poradil s Nitrou, ktorej sa zatiaľ nedarí podľa predstáv a patrí jej až deviata priečka, keď sa z víťazstva tešila len dvakrát.

V súboji so Slovanom jej nestačilo ani dvojgólové vedenie. Nové Zámky naopak ťahajú šnúru troch víťazstiev a naposledy porazili Spišskú Novú Ves. Tá je so šiestimi bodmi na desiatej priečke.

Zvolen neuspel v derby, keď na ľade Banskej Bystrice padol po predĺžení a nevyužil tak možnosť dostať sa na čelo súťaže. Spoločne so Slovanom sú však jediní, ktorí doposiaľ získali v každom dueli aspoň bod.

Banská Bystrica zas po troch dvojbodových dueloch krôčik po krôčiku stúpa tabuľkou, aktuálne jej patrí šiesta priečka. Prešovu to zatiaľ vo východniarskych derby ide.

Po víťazstve s Košicami si v šiestom kole poradil aj s Michalovcami. Tie tak ťahajú čiernu sériu …Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…