Domov Prominenti Tieto hviezdy opustili svet dobrovoľne a dodnes to nikto nechápe

Tieto hviezdy opustili svet dobrovoľne a dodnes to nikto nechápe

0
0

Svet slávnych je niekedy možno náročnejší akoby sa to mohlo na prvý pohľad zdať. Veľa ľudí túži po živote a úspechu slávnych ľudí, no nevedia, čo všetko taká sláva obnáša a čo všetko musia tieto osobnosti možno obetovať.

Nie každý svoju slávu a problémy s ňou spojené dokáže zvládnuť a vysporiadať sa s nimi. Rovnako to bolo aj v prípade týchto 9 hviezd, ktoré sa rozhodli spáchať samovraždu, no dodnes tieto ich kroky nikto nechápe.

Amy Winehouse

Skvelá a predovšetkým mladá britská speváčka Amy Winehouse mala na konte niekoľko neuveriteľných hitov, no jednoducho nezvládla slávu. Podľahla drogám, a dopadlo to bohužiaľ až tak, že sa v kombinácii s drogami a alkoholom upila k smrti.

 

 

Amy Winehous

 

Robin Williams

Známy americký herec Robin Williams, ktorý si zahral vo viacerých úspešných filmoch spáchal samovraždu v roku 2014. Vraj trpel silnými depresiami a bol závislý na alkohole. Vedeli ste to o ňom?

Robin Williams

Vlastimil Brodský

Český herec Vlastimil Brodský stvárnil postavy výnimočné svojou sebairóniou, cynizmom, zasnenosťou či hlbokou ľudskosťou. Herec patril k tým najväčším hviezdam českého filmu. Svoj život dobrovoľne ukončil v roku 2002, vraj trpel depresiami a tak sa zastrelil.

Vlastimil Brodský

Virginia Woolf

Známa anglická spisovateľka, poetka a bojovníčka za práva žien Virginia Woolf ukončila svoj život vo veku 59 rokov utopením. Jej posledné slová boli:

„Začínam šalieť a už to znovu nemôžem prežiť. Nemám silu uzdraviť sa. Začínam počuť hlasy a nemôžem sa sústrediť. Som si istá, že to, čo robím je tá najlepšia vec, ktorú môžem urobiť.“

Virginia Woolf

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe bola americkou herečkou, speváčkou a modelkou. Počas svojho života sa stala jedným z najväčších hollywoodskych sexsymbolov a módnou ikonou.

Počas svojej kariéry stihla zažiť okrem úspechov aj viacero pádov či neúspechov. Podľa oficiálnej verzie sa predávkovala liekmi, pretože nezvládala svoje psychické problémy.

Kurt Cobain

Spevák Kurt Cobain, ktorý bol frontmanom známej skupiny Nirvana sa ako 27-ročný zastrelil. Dlhé obdobie bojoval s veľkými depresiami, ktoré sa snažil zmierniť aj heroínom. Jeho smrť zasiahla fanúšikov po celom svete.

 

Kurt Cobain

 

Miroslav Hlinka

Úspešný slovenský hokejista a majster sveta z Göteborgu Miroslav Hlinka ukončil nečakane svoj život samovraždou. Jeho smrť zasiahla celé Slovensko, a predovšetkým hokejových fanúšikov, ktorí dodnes nechápu, čo ho viedlo k tomu, aby ukončil svoj život takto tragicky.

 

Miroslav Hlinka

 

Jonathan Brandis

Herec Jonathan Brandis, ktorý sa preslávil predovšetkým hlavnou úlohou v pokračovaní filmu Nekonečný príbeh 2, spáchal samovraždu vo veku 27 rokov.

Jeho dôvodom na samovraždu boli vraj pocity z vlastného neúspechu, keď sa snažil ako detský herec v dospelosti uspieť v serióznych filmoch. Zomrel v roku 2003.

 

Jonathan Brandis

 

Mark Salling

Známy americký herec Mark Salling, ktorý sa preslávil predovšetkým účinkovaním v americkom tínedžerskom seriáli Glee spáchal samovraždu začiatkom roku 2018. Mal vraj problémy so závislosťou na filmoch pre dospelých a svoj život ukončil obesením.

 

Mark Salling

Radoslav Hoppej, foto: SITA, internetNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…