Domov Slovensko ÚVN patrí z hľadiska spokojnosti pacientov medzi najlepšie na Slovensku

ÚVN patrí z hľadiska spokojnosti pacientov medzi najlepšie na Slovensku

0
0

Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok – FN obsadila v najnovšom hodnotení pacientov poisťovne Dôvera v kategórii fakultných nemocníc druhé miesto. Opäť tak potvrdila, že patrí medzi najlepšie zdravotnícke zariadenia na Slovensku.

„Umiestnenie ÚVN SNP Ružomberok v hodnotení samotných pacientov iba podčiarkuje skutočnosť, že tamojší personál dlhodobo poskytuje tú najkvalitnejšiu starostlivosť.

Aj pre mňa je určitým pocitom zadosťučinenia, keď viem, že o ľudí je v našej vojenskej nemocnici vždy nadštandardne postarané, čo reflektuje aj táto ich pozitívna odozva,“ uviedol minister obrany SR Jaroslav Naď.

„Ústrednej vojenskej nemocnici sa už roky darí držať na popredných miestach hodnotiacich rebríčkov, čo je výsledkom obetavosti, profesionality a prístupu k práci každého jedného zamestnanca nášho zdravotníckeho zariadenia.

Sme veľmi radi, že aj napriek obrovskému vyčerpaniu, ktorému čelia naši zdravotníci už viac ako dva roky v súvislosti s pandémiou COVID-19, berú svoju prácu ako poslanie a pre zdravie našich pacientov robia maximum,“ zdôraznil riaditeľ ÚVN Róbert Rusnák.

Pacientsky rebríček

Vyše 7 000 pacientov, ktorí sa v minulom roku liečili v niektorej zo slovenských nemocníc, vyplnilo dotazník zdravotnej poisťovni Dôvera o spokojnosti počas ich hospitalizácie. Už po 16. raz zostavili rebríček zdravotníckych zariadení, ktorý možno pokojne nazvať aj pacientskym rebríčkom.

red, mo, foto: facebook/JN  Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…