Domov Šport Weiss st.: „Odídu hráči alebo ja“

Weiss st.: „Odídu hráči alebo ja“

0
0

Tréner futbalistov bratislavského Slovana Vladimír Weiss st. označil fortunaligový zápas v Žiari nad Hronom za najpoučnejší v kariére. Jeho zverenci prehrávali po prvom polčase na pôde FK Pohronie 0:3 a hoci napokon zvíťazili 4:3, kouč belasých avizoval, že v kabíne nastane prievan.

Tréner Slovana neskrýval po zápase rozhorčenie zo slabého výkonu svojich zverencov v prvom polčase. „Po takomto zápase musíte urobiť razantné rezy. Niektorí hráči si myslia, že klub je tu pre nich a nie oni preň. Niektorí si robia doslova čo chcú.

Už pred mojím príchodom to bolo niečo hrozné v kabíne. Slovan vytvára hráčom nadštandardné podmienky. Okrem tréningových podmienok, ktoré možno nemáme také dobré ako Dunajská Streda, tak v ostatnom všetkom máme vysoko nadštandardné podmienky, a to o 300 až 400 % lepšie ako v ostatných kluboch.

Avšak prístup niektorých hráčov je tragický. Tí odídu, aj keď podpísali troj či štvorročné zmluvy. Mňa to vôbec nezaujíma! Tu sa musí hrať pre klub v Slovane, značka Slovan má svoju históriu…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…