Domov Zaujímavosti Zaujímavosti o seriáli Čarodejnice, ktorý patrí u divákov medzi tie najobľúbenejšie

Zaujímavosti o seriáli Čarodejnice, ktorý patrí u divákov medzi tie najobľúbenejšie

0
0

Seriál Čarodejnice je americký fantasy televízny seriál. Hlavnými predstaviteľkami sú tri sestry, ktoré sú najmocnejšími dobrými čarodejnicami na svete a svoje schopnosti používajú na boj proti démonom a iným zlým silám. Každá z nich má jedinečnú magickú silu, ktorá rastie a vyvíja sa v priebehu ich života. Pripravili sme si niekoľko zaujímavostí o tomto seriáli, o ktorých veľa ľudí nevie.

#1

Hlavné postavy v seriáli stvárnili Alyssa Milanová, Holly Marie Combsová, a Shannen Dohertyová, ktorú od štvrtej série nahradila Rose McGowanová.

Dôvodom tejto zmeny v obsadení boli nezhody medzi herečkami. Herečky Shannen Doherty a Alyssa Milanová totiž spolu počas natáčania dobre nevychádzali. No po odchode Doherty sa uzmierili.

#2

Herečka Holly Marie Combsová, predstaviteľka Piper Halliwellovej, bola jediná herečka, ktorá sa objavila v každej epizóde seriálu. Vďaka tomu patrila u divákov medzi najobľúbenejšie postavy, keďže ju mali stále „na očiach“.

#3

Pamätáte si epickú „Knihu tieňov“? Nielenže je to krásna kniha, je tiež kompletne ručne maľovaná a má naozaj veľkú hodnotu. Kniha je považovaná za najdrahšiu rekvizitu v seriáli.

#4

„Kniha tieňov“ nebola pôsobivá len pre divákov, samotné herečky ju milovali natoľko, že dokonca zaplatili umelcovi, ktorý ilustroval strany knihy, aby urobil repliky niektorých umeleckých diel z knihy. Tie si herečky následne vzali a rozvešeli vo vlastných domoch.

#5

Herečka Shannen Doherty (Prue Halliwell) opustila seriál na konci tretej sezóny, no výplatu zo seriálu dostávala i naďalej. Zakaždým, keď sa v seriáli objavili zábery z minulosti, jej museli zaplatiť.

#6

Herečka Holly Marie Combsová bola počas natáčania seriálu skutočne tehotná, aj keď jej seriálová postava nie. V šiestej sérii si môžete všimnúť, že nosila zrazu veľa voľného oblečenia a rovnako, že chýbajú detailné zábery na herečkinu postavu či tvár.

#7

Napriek tomu, že zo začiatku nikto nevedel, či bude mať seriál úspech, tak už po odvysielaní prvých častí si získal stálych divákov.

S obľúbenosťou seriálu sa zvyšovali aj zárobky herečiek, ktoré si v posledných sériách dokázali zarobiť za jednu časť aj 75 tisíc dolárov.

#8

Herečka Alyssa Milanová, ktorá stvárnila Phoebe, túžila po schopnosti lietať. Bohužiaľ jej sen neprešiel, pretože by jeho realizácia stála príliš veľa peňazí. Namiesto toho získala napríklad schopnosť predpovedať budúcnosť.

#9

Predtým, ako bola herečka Rose McGowanová obsadená do postavy Paige Halliwellovej, boli na zozname aj herečky Jennifer Love Hewitt a Tiffani Thiesse.

McGowanová bola však jedinou osobou, ktorá sa zúčastnila konkurzu, a tak postavu získala bez väčších problémov.

#10

V poslednej sérii sa do deja ako nová posila dostala herečka Kaley Cuocová, ktorá stvárnila postavu čarodejnice Billie Jenkinsovej.

V seriáli sa však dlho neohriala, keďže touto sériou bol seriál nečakane ukončený. O pár rokov neskôr zahviezdila v obľúbenom komediálnom seriáli Teória Veľkého tresku.

Radoslav Hoppej, foto: internet

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Zaujímavosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…