Domov Týždenník Koment 46-47/2022: Kríza zažehnaná, vláda lekárom ustúpila

Koment 46-47/2022: Kríza zažehnaná, vláda lekárom ustúpila

0
0

Dobrou správou je, že kríza v zdravotníctve bola zažehnaná. Tou zlou, že Slovensko je stále v kríze politickej. Už aj prezidentka Čaputová hovorí o predčasných voľbách…

Vláda napokon ustúpila a splnila požiadavky lekárskych odborárov. Blížiaca sa kríza v nemocniciach tak bola na poslednú chvíľu odvrátená. Nie všetci sú však spokojní.

Po rozpade koalície politická kríza na Slovensku pokračuje. V tejto atmosfére tento týždeň predniesla svoju správu o stave republiky prezidentka Čaputová. Bola oveľa kritickejšia ako kedykoľvek predtým a dokonca spomenula aj možnosť predčasných volieb.

Tie by podľa prieskumu vyhral aktuálne Hlas. Iný prieskum nám zas odhaľuje, ako sme spokojní s nedávnymi komunálnymi voľbami. Čo vy, ako hodnotíte výsledky voľby prvého muža vo vašom meste?

Nezabudnite, že sa blíži Mikuláš. V rubrike História vám prezradíme všetko, čo ste doteraz o pozadí tohto sviatku nevedeli.

Športu vládne aktuálne futbal. Majstrovstvá sveta prinášajú veľa zaujímavého, a práve to naj, čo sa doteraz v Katare stalo, sme pre vás zhrnuli. A samozrejme sme sa pozreli aj na štart novej sezóny v podaní Petry Vlhovej ale aj dominanciu Kanaďanov vo svetovom tenise.

Viac sa dočítate v novom čísle týždenníka Koment. Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…