Domov Slovensko Premiér Heger už klame rovnako arogantne ako Igor Matovič

Premiér Heger už klame rovnako arogantne ako Igor Matovič

0
0

Úroveň klamstiev a arogancie premiéra Hegera už dosiahla bezočivosť jeho šéfa a skutočného predsedu vlády Igora Matoviča. Vrcholom všetkého bolo jeho vyjadrenie v Slovenskom rozhlase, že susedné štáty svojím aktívnym bojom proti zdražovaniu „dobiehajú“ opatrenia, ktoré už Slovensko urobilo a že na vyššie ceny sa „kvalitne pripravilo“.

„Premiér Heger už nemá žiadne zábrany. Slovenská vláda neurobila v boji proti zdražovaniu absolútne nič, kým naši susedia prijali množstvo opatrení na ochranu svojich občanov pred vysokými cenami potravín, palív a energie.

Odporúčam pánom Hegerovi a Matovičovi, aby vyliezli zo svojich opancierovaných limuzín a bratislavských kancelárií a išli sa pozrieť do najbližšej predajne potravín, ako „kvalitne“ sa Slovensko pripravilo,“ uviedol líder strany HLAS – sociálna demokracia Peter Pellegrini.

Nevie a nechce riešiť skutočné problémy

„Premiér Eduard Heger dnes v priamom prenose potvrdil, že vláda nevie a nechce riešiť drastické zdražovanie, ktoré trápi čoraz viac ľudí na Slovensku.

Občania sa nedozvedeli jediné konkrétne opatrenie, ktorým chce vláda pomôcť svojim občanom. Namiesto toho premiér vo verejnoprávnom rozhlase bez oponenta trištvrte hodinu bezočivo klamal, až sa hory zelenali.

Podľa neho „prípravou“ na zdražovanie bolo vyplatenie 13. dôchodku, hoci práve táto vláda zobrala ľuďom plnohodnotný 13. dôchodok a nahradila ho o stovky eur nižšou štátnou sociálnou dávkou,“ dodal Peter Pellegrini.

„Súčasná vláda nevie a nechce riešiť skutočné problémy Slovenska. Namiesto toho šíri nenávisť, rozdeľuje spoločnosť a ich jedinou agendou je boj s opozíciou. Je to katastrofa v týchto ťažkých časoch a jediným riešením je okamžitý odchod vlády a predčasné voľby,“ uzavrel Peter Pellegrini.

xd, foto: facebook  Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…