Domov Týždenník Koment 48-49/2022: Najkrajšie sviatky roka sú tu

Koment 48-49/2022: Najkrajšie sviatky roka sú tu

0
0

Hoci je momentálne na Slovensku veľmi napätá politická situácia, v poslednom tohtoročnom dvojčísle týždenníka Koment sa venujeme príjemnejším veciam. Prichádzajú totiž najkrajšie sviatky roka.

Vláda Eduarda Hegera to mala už nejaký čas nahnuté. Hoci hlasovanie o vyslovení nedôvery vláde ešte v parlamente o dva dni posunuli, predĺžili tým len neodvratné. Vo štvrtok podvečer totiž vláda padla.

V najnovšom čísle týždenníka Koment sa však venujeme najmä príjemnejším témam. Vianoce totiž klopú na dvere, a tak vám ponúkame množstvo tém práve s touto tematikou.

Prinášame vám pohľad na Vianoce s ich skutočným významom – čo ste o tomto významnom sviatku ne/vedeli? Pozreli sme sa tiež na symboly, bez ktorých by Vianoce neboli Vianocami.

Keďže tieto sviatky sú hlavne o pohode, pripravili sme pre vás zoznam filmov, ktoré by ste si isto mali pozrieť, aby ste sa vianočne naladili.

Ale, pozor! Vianoce sú aj o jedení a prejedaní sa. My vám však poradíme, ako nástrahy na vianočnom stole zvládnuť tak, aby ste si nepokazili svoje zdravie.

Viac sa dočítate v najnovšom čísle týždenníka Koment!

Prajeme Vám príjemné čítanie a samozrejme krásne a pohodové vianočné sviatky!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…