Domov Šport FL: Slovan opäť zvýšil vedenie na čele tabuľky

FL: Slovan opäť zvýšil vedenie na čele tabuľky

0
0

Po zaváhaní v minulom kole, keď prehral 0:4 v Trenčíne, Slovan Bratislava po 14. kole Fortuna ligy opäť zvýšil svoj náskok na čele tabuľky. Zatiaľ čo belasí zaznamenali trojbodový zápis, ich najbližší prenasledovatelia totiž body strácali.

V rámci 14-teho kola zavítal do Michaloviec majster z Bratislavy. Bezgólový stav zmenil až v 66. minúte Kucka, ktorého gól znamenal najtesnejšie víťazstvo hostí a ich upevnenie si pozície na čele súťaže.

Druhá Trnava totiž prehrala u nováčika v Podbrezovej, keď na samom konci len kozmeticky upravila na 1:3.

Body stratila aj tretia Dunajská Streda, ktorá v rozmedzí 80. a 82. minúty stratila dvojgólový náskok v Zlatých Moravciach a musela sa uspokojiť len s remízou. Bodovo sa tak vďaka tomu na ňu dotiahla Podbrezová.

Zlaté Moravce ostávajú predposledné, tri body pred Liptovským Mikulášom, ktorý taktiež …