Domov Šport FORTUNA LIGA: Čelo tabuľky bez zmeny

FORTUNA LIGA: Čelo tabuľky bez zmeny

0
0

Hoci zaznamenal majster na ihrisku nováčika z Banskej Bystrice len najtesnejšie víťazstvo, stále je s päťbodovým náskokom na čele tabuľky najvyššej slovenskej futbalovej súťaže. Prenasleduje ho prekvapivo ďalší nováčik.

Majstrovský ŠK Slovan Bratislava vyhral v 9. kole futbalovej Fortuna ligy v Banskej Bystrici nad Duklou 1:0. O triumfe hostí rozhodol v druhom polčase po krátkom pobyte na ihrisku Tigran Barseghjan.

Na druhom mieste je ďalší nováčik, ktorý však predvádza v najvyššej súťaži solídne výkony. V ostatnom kole si Podbrezová doniesla tri body z ihriska Žiliny.

Rovnako ako v prípade majstra, aj o výsledku tohto zápasu rozhodol jediný presný zásah. Už v nadstavenom čase sa oň postaral striedajúci Andy Masaryk.

Podbrezová je tak naďalej ako jediné mužstvo v tejto ligovej sezóne bez prehry. So štyrmi víťazstvami a piatimi remízami stráca na Slovan päť bodov.

Tretia Trnava sa o niečo vzdialila, keďže prehrala v Ružomberku 2:3. Pre domácich to bolo tretie víťazstvo v sezóne a poskočili na 5. miesto tabuľky.

S rovnakým počtom bodov ako Spartak, avšak s horším skóre, je na štvrtom mieste tabuľky Dunajská Streda, ktorá na remízu počas týždňa so Slovanom nadviazala tentoraz víťazstvom s Michalovcami.

Tým už v tabuľke patrí …Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…