Domov Šport Inter údajne odmietol 50 miliónov eur od PSG za Škriniara

Inter údajne odmietol 50 miliónov eur od PSG za Škriniara

0
0

Už dlhodobo sa hovorí, že slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar má byť v hľadáčiku viacerých európskych veľkoklubov. Minulý týždeň sa dokonca objavili informácie o tom, že francúzsky majster PSG mal za spoľahlivého obrancu ponúknuť zaujívamú sumu, čo však mal jeho aktuálny zamestnávateľ odmietnuť.

Taliansky klub Inter Miláno údajne odmietol ponuku Paríža St. Germain na prestup slovenského futbalistu Milana Škriniara. Podľa webu footmercato.net sa Interu zdá čiastka v hodnote 50 miliónov eur primalá.

Milánčania žiadajú podľa zdroja za 27-ročného obrancu až 80 miliónov eur. Podľa britských médií má o Škriniara záujem aj Manchester City, no aj anglickému šampiónovi sa zdá cena za kapitána slovenskej reprezentácie vysoká.

Footmercato tiež podotkol, že Škriniara sleduje aj ďalší anglický klub FC Chelsea, ktorý je pripravená minúť na jeho kúpu 70 miliónov eur.

Škriniar sa medzičasom stal kapitánom slovenskej reprezentácie, po tom, čo reprezentačnú kariéru ukončil Marek Hamšík. Okrem zmeny dresu však musí aktuálne riešiť aj iný problém…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Deň, keď Little boy zničil Hirošimu

6. augusta uplynie 77 rokov od prvého použitia nukleárnej zbrane armádou USA. Tú využili p…