Domov Šport Škrtel sa upísal Spartaku Trnava

Škrtel sa upísal Spartaku Trnava

0
0

Slovenský futbalový obranca Martin Škrtel spečatil v nedeľu príchod do Spartaka Trnava slávnostným podpisom ročnej zmluvy. Slovenská Fortuna liga sa tak dočkala návratu ďalšieho veľkého mena, v uplynulej sezóne sa do nej po rokoch v zahraničí vrátili aj bývalí reprezentanti Erik Jendrišek či Vladimír Weiss ml.

Bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie pôsobil v uplynulých dvoch sezónach v Basaksehire Istanbul, v závere minulého roka sa však vážne zranil a pôsobenie v Turecku predčasne ukončil.

„Som rád, že Trnavu neodradilo ani zranenie, ktoré sa mi stalo. Zdravotný stav nie je stopercentný. Lepší sa to však každým dňom. Posledný týždeň som trénoval dvojfázovo v Banskej Bystrici.

Nohu zaťažujem, nič ale nechcem urýchliť. Dúfam, že návrat bude otázkou nie týždňov, ale dní,“ povedal na tlačovej konferencii tridsaťšesťročný stopér a dodal:

„Taký záujem a vytrvalosť, akú som mal možnosť pocítiť pri rokovaniach zo strany pána Cuninku a Spartaka Trnava, som nečakal, boli sme v nepretržitom kontakte možno aj dva roky…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…