Domov Šport Spartak nezvládol vstup do nadstavby

Spartak nezvládol vstup do nadstavby

0
0

Cez víkend sa prvým kolom začala nadstavbová časť najvyššej slovenskej futbalovej súťaže. V boji o titul získava obhajca z Bratislavy stále väčší náskok, keďže jeho najväčší prenasledovateľ trnavský Spartak prekvapivo zaváhal v domácom prostredí.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava si vylepšili vyhliadky v boji o titul vo Fortuna lige. V nedeľnom zápase 1. kola nadstavbovej časti zvíťazili v Žiline 3:2. Keďže Trnava doma prekvapujúco prehrala so Sereďou 0:1, majú „belasí“ na čele pred Spartakom už 11-bodový náskok.

Na druhej strane, na Trnavu sa doťahuje Ružomberok, ktorý už stráca jediný bod. V 1. kole si až príliš jednoducho poradil s Dunajskou Stredou, ktorá tak potvrdzuje, že obhajoba minuloročného striebra nie je tento rok na programe dňa.

V tabuľke nastala jediná zmena. Michalovce zvíťazili v skupine o záchranu doma nad Trenčínom 1:0 a preskočili svojho súpera. Patrí im 8. priečka o bod za Senicou, ktorá drží poslednú priečku, ktorá môže znamenať baráž o účasť v Európe…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…