Domov Šport VIDEO: Trojgólová nešťastnica

0
0

Novozélandská futbalistka Meikayla Mooreová bude chcieť čo najskôr zabudnúť na svoje nedeľné vystúpenie v prípravnom stretnutí na pôde USA. V priebehu 31 minút zaznamenala čistý hetrik, no do vlastnej siete. Američanky zvíťazili na turnaji Shebelievs Cup v Carsone napokon 5:0.

Obrankyňa FC Liverpool sa najprv v 5. min pokúsila zneškodniť center z ľavej strany, no pravou nohou loptu nasmerovala priamo za chrbát vlastnej brankárky.

O minútu neskôr ju nešťastne trafila lopta do hlavy a skončila v sieti a jej čierny deň vyvrcholil v 36. minúte – pri pokuse odkopnúť prízemný pas tentokrát ľavou nohou sa to do tretice skončilo vlastným gólom. Behom pol hodiny tak zaznamenala takzvaný perfektný hetrik – ľavačkou, pravačkou i hlavou.

Česká trénerka reprezentácie Nového Zélandu Jitka Klimková nešťastnú hráčku vystriedala v 40. minúte. „Mala skutočne ťažký deň v práci. Samozrejme, že je smutná a sklamaná. Je to však neuveriteľná osoba, ktorá patrí do nášho tímu…