Domov Šport Hokejový Slovan opúšťa opora tímu

Hokejový Slovan opúšťa opora tímu

0
0

Slovenský hokejový útočník Marek Viedenský, ktorý odohral posledné tri sezóny v drese Slovana Bratislava mení dres aj ligu. Podľa jeho slov odchádza do tímu, ktorý má vyššie ambície. Tieto slová však vysvetlil vo svojom vyjadrení na sociálnej sieti.

Fanúšikom aj tímu sa rozhodol poďakovať prostredníctvom sociálnej siete, kde zverejnil aj to, prečo sa tak rozhodol.

„Možnosť zahrať si KHL, kde som sa mohol porovnávať s tými najväčšími hviezdami v tejto lige. Viem, že nie vždy to bolo dokonalé a mrzí ma, že za tú dobu, čo som v Slovane pôsobil sme hrali play‑ off iba raz.

Tak isto ma mrzí, že počas druhej sezóny som odohral len asi 20 zápasov, keďže zranenia ma neobišli a tak isto viem, že naše výkony nie vždy boli dostačujúce tak, ako by ste si to vy fanúšikovia, vedenie a my hráči predstavovali.

Ale aj napriek tomu všetkému sa chcem veľmi poďakovať, že aj v takých momentoch ste za nami stáli a verili nám až do konca. Mrzí ma, že tu neostávam, viem že v jednom článku to vyznelo akoby som ani ostať nechcel, ale to pravda nebola.

Dlho som váhal či ostať alebo odísť, hlavne kvôli Vám fanúšikom, no po dlhom zvažovaní som sa nakoniec rozhodol prijať ponuku z Třinca, keďže som cítil, že potrebujem zmenu na to, aby som sa pohol v kariére ďalej.“

puma, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…