Domov Týždenník Koment 21/2021: Tajné stretnutie mocných i fantastickí slovenskí hokejisti

Koment 21/2021: Tajné stretnutie mocných i fantastickí slovenskí hokejisti

0
0

Tajné stretnutie mocných v sídle SIS vyvoláva množstvo otázok, na ktoré zatiaľ neprišli uspokojivé odpovede. A dobré správy neprichádzajú ani zo zahraničia. Ešteže aspoň slovenskí hokejisti vkročili do svetového šampionátu viac ako uspokojivo.

Desať vysokopostavených a mocných ľudí Slovenska, vrátane troch najvyšších ústavných činiteľov, sa stretlo v sídle SIS v miestnosti, ktorá sa nedá odpočúvať… O čom sa asi tak rozprávali?

Možných tém je viac než dosť. Veď len pred pár dňami pribudol k množstvu obvinených bývalých policajných či súdnych predstaviteľov ďalší. Tentoraz vyrazili policajti dvere bývalému šéfovi NAKA.

Pri týchto udalostiach sa stále viac vynára otázka možného skrátenia funkčného obdobia súčasného parlamentu prostredníctvom referenda. Prieskum agentúry FOCUS sa pozrel na to, aký je oň záujem medzi slovenskými občanmi.

Ani správy zo zahraničia tentoraz vôbec nepotešili. Obrovská tragédia na talianskej lanovke pripravila o život 14 ľudí. Bieloruský režim zas pod falošnou zámienkou donútil pristáť lietadlo komerčnej linky, aby zadržal nepohodlného novinára.

Aspoň, že športové správy sú plné dobrých informácií. Slovenskí hokejisti začali majstrovstvá sveta fantasticky, keď v prvých troch dueloch nestratili ani bod. Peťo Sagan zas na talianskom Gire vezie cyklámenový dres do Milána.

Viac si prečítajte v najnovšom čísle týždenníka Koment.Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Finančná správa zaplatila takmer 3,5 milióna firme s prepojeniami na biznis s teplým vzduchom z čias Jána Slotu

Za obdobie posledných rokov sa Finančná správa stala vďaka početným kauzám, ktoré viedli k…