Domov Slovensko Kraj potrebuje silného lídra

Kraj potrebuje silného lídra

0
0

Na svojom celoslovenskom turné sa zastavili v Banskej Bystrici aj poslanci parlamentu za stranu Smer-SD Ladislav Kamenický a Ľuboš Blaha. Slovensko podľa nich čakajú ťažké časy a preto je potrebné uskutočniť zmenu. Varujú, že aktuálne všade stúpajú ceny potravín a energií a vládu Slovenskej republiky zaujíma iba to, ako sa udržať pri moci aj napriek totálnemu fiasku ich vládnutia.

S blížiacimi sa voľbami do miestnych samospráv a najmä samosprávnych krajov, podporujú hlavne skúsených odborníkov.

Kvalitný župan

Nový župan sa podľa nich musí postarať o ľudí v kraji. Musí skvalitniť cestnú infraštruktúru, ktorá pritiahne nové investície a prinesie rozvoj pre Banskobystrický kraj. Sú presvedčení, že je potrebné sa zjednotiť.

„V celej Európe vidíme, že liberalizmus kaš­le na ľudí a práve tu v Banskej Bystrici je nanajvýš potrebné, aby sa zjednotili ľavicové a národné sily a tie by konečne dostali liberálov od moci, aby sme mohli dosiahnuť naozajstnú zmenu,“ vyhlásil Ľuboš Blaha.

Banskobystrický kraj si podľa neho zaslúži skutočne kvalitného župana a tým je Adrian Polóny. „Vláda rieši iba svoje osobné spory. Blaho občana je to posledné, čo ich zaujíma. V našom kraji vidíme podobné.

Vidíme predsedu, ktorý sa stará o blaho svojho syna alebo o zaplatenie právnikov,“ varuje kandidát na predsedu Banskobystrického kraja Adrian Polóny, ktorý získal aj podporu strany Smer-SD.

Najvhodnejší kandidát

Ladislav Kamenický je takisto presvedčený, že do Banskobystrického kraja je potrebné priniesť investície a Adrian Polóny je tým najvhodnejším kandidátom.

„Pre Bystrický kraj je dôležitý rozvoj, keďže tu padajú firmy a kraj potrebuje prosperovať,“ povedal verejne tento bývalý minister financií na fejsbúkovom profile Adriana Polónyho, aby tak podporili jeho kandidatúru.

Imrich Kovačič, foto: printscreen, video: facebookNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…