Domov Šport Spokojnosť so žrebom na ME 2022 v hádzanej mužov

Spokojnosť so žrebom na ME 2022 v hádzanej mužov

0
0

Minulý týždeň vyžrebovali zloženie základných skupín Majstrovstiev Európy v hádzanej mužov 2022, ktoré sa budú konať na Slovensku a v Maďarsku. Slovenské dejiská – Bratislava a Košice sa môžu tešiť na atraktívne zápasy.

Európsky šampionát sa uskutoční od 13. do 30. januára 2022 na Slovensku a v Maďarsku. Slováci sa v základnej F­-skupine v košickej Steel Aréne stretnú s Nórskom, Ruskom a Litvou, na ZŠ Ondreja Nepelu v Bratislave sa bude hrať „déčko“ s Nemeckom, Rakúskom, Bieloruskom a Poľskom a aj E­-skupina, v ktorej figurujú Španielsko, Švédsko, Česko a Bosna a Hercegovina.

Atraktívne tímy

Prezident Slovenského zväzu hádzanej (SZH) Jaroslav Holeša i predseda predstavenstva organizačného výboru ME 2022 Igor Nemeček sa zhodli, že v prípade plnohodnotnej diváckej účasti by ME mali byť úspešné aj po finančnej stránke. Žreb totiž prisúdil slovenským dejiskám fanúšikovsky atraktívne tímy.

„Žreb ma potešil, pretože na Slovensku uvidíme európske top tímy a tak­isto mužstvá z okolitých krajín, ktoré môžu prilákať do hál veľké množstvo fanúšikov. Mali sme v Bratislave …Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Slovan sa predstaví v Lige majstrov

HC Slovan Bratislava bude v sezóne 2021/22 zastupovať v hokejovej Lige majstrov (CHL). Ved…