Domov Slovensko Truban a drogy? Skúsenosť priznal priamo pred študentmi

Truban a drogy? Skúsenosť priznal priamo pred študentmi

0
0

Líder Progresívneho Slovenska Michal Truban sa svojimi vyhláseniami sám zaraďuje do generácie nových politikov.

Počas minulého týždňa sa na internete objavilo „nové“ video, v ktorom šéf progresívcov hovorí o skúsenostiach s drogami. Vyzerá to tak, že novým veciam sa teda určite nebráni.

Nový politik, staré hriechy

Michal Truban je mladým nádejným politikom, ktorý svojimi vyhláseniami sľubuje výmenu starých politikov za nových.

Pred vstupom do politiky sa mu ako mladému podarilo uspieť vo svete podnikania. Ešte na vysokej škole sa mu podarilo rozbehnúť firmu Websupport, ktorá poskytuje webové domény po celom svete.

Práve na pôde vysokej školy Univerzity Konštatnína Filozofa v Nitre sa mala odohrať situácia, kde Michal Truban študentom prirovnával úspešné podnikanie k braniu drog.

Svoje prešľapy priznal

Prednáška, ktorá je na videu, sa mala odohrať na pôde univerzity ešte v roku 2013. Vo videu líder koalície PS/SPOLU hovorí o tom, že často sedával v krčme a 1. ročník opakoval trikrát.  Úspech v podnikaní prirovnal k tomu, ako fungujú drogy.

„Vždy to ľuďom vysvetľujem na princípe drog. To, ako fungujú drogy, chľast a podobná študentská zábava, to isté viete aplikovať na úspech a prácu,“ hovorí Truban vo videu. Vo videu priznal aj to, že drogy ho naučili, že ak je človeku nanič, netrvá to celý život.

„Viem, že keď mi je zle, v rodinnom živote alebo v podnikaní, tak viem, že to prejde, že to je tá sínusoida, že si proste na tých vlnách,“ uviedol. Zo slov, ktoré zazneli vo videu, je jasné, že nehovoril iba o marihuane.

Oponenti sa do neho okamžite pustili

Či má takýto človek viesť vládu, o tom majú Trubanovi politickí súperi jasno. „Užívatelia drog nemôžu vládnuť Slovensku. Takýto premiér Truban na rokovaní lídrov Európskej únie v Bruseli má hájiť záujmy Slovenska? Boh ochraňuj Slovensko!“ vyjadril sa predseda SNS Andrej Danko.

Aj predseda Smeru Robert Fico považuje to, že Truban rozpráva o tom, čo ho drogy naučili, deťom na školách, za problém. Tiež mu prekáža, že túto kauzu šéfa progresívcov sa podľa neho média snažia prekryť zverejnenou komunikáciou Kočnera so svojimi partnermi.

Trubanovo vysvetlenie

„Fascinuje ma, akú námahu si niekto dáva, keď pozerá moje staré blogy a videá a hľadá čokoľvek, čo sa dá vytrhnúť z kontextu a účelovo zneužiť proti mne.

Toto je presne tá stará politika vyhrabávania špiny, ktorú chceme vymeniť,“ konštatoval líder progresívcov.

Denis Ruščák, ano, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…