Domov Šport VIDEO: Djokoviča diskvalifikovali z US Open

VIDEO: Djokoviča diskvalifikovali z US Open

0
0

Akoby toho už nebolo dosť. Tenisový grandslam v US Open musel tento rok oželieť viaceré tenisové hviezdy, ktoré do New Yorku odmietli prísť kvôli obavám z pandémie koronavírusu, najnovšie prišiel aj o tenisovú jednotku Novaka Djokoviča. Srbský tenista opúšťa Flushing Meadows šokujúcim spôsobom.

Rok 2020 sa do svetovej histórie zapíše čiernymi písmenami. Pandémia koronavírusu úplne paralyzovala svet, ktorý sa ani po niekoľkých mesiacoch nevie tejto nákazy zbaviť a už vôbec nie jej dôsledkov.

Trpí aj šport. A to veľmi. Jeho návrat, hoc aj bez divákov, je veľkou nádejou, že by sa čoskoro mohlo všetko vrátiť do starých koľají.

Aj preto sa organizátori amerického grandslamu nechceli vzdať jeho tohtoročnej edície, tak ako to napríklad urobili s Wimbledonom. US Open sa napriek mnohým prekážkam a napriek mnohým ospravedlnenkám hrá.

Najväčšie lákadlo diskvalifikovali

Popri mnohých absenciách sa najväčším lákadlom stala mužská svetová tenisová jednotka Novak Djokovič. Jeho púť na dvorcoch Flushing Meadows sa však skončila predčasne, a to spôsobom nehodným tenisovej legendy.Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

RAŠI: Vláda nevie ako ďalej

Keď druhá Matovičova, teda oficiálne Hegerova vláda predložila do parlamentu programové vy…