Domov Šport Vlhová pokrstila v Jasnej svoju autobiografiu

Vlhová pokrstila v Jasnej svoju autobiografiu

0
0

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová pokrstila minulý štvrtok v Jasnej svoju autobiografiu „Petra“. Publikácia s podtitulom „Moja cesta k veľkému glóbusu“ vyjde v polovici novembra a nachádzajú sa v nej obrázky z rodinného albumu doplnené o fotografie z Tlačovej agentúry Slovenskej republiky (TASR).

Dvadsaťšesťročná obhajkyňa celkového prvenstva vo Svetovom pohári si na krst odskočila domov po treťom mieste v úvodnom obrovskom slalome v rakúskom Söldene.

„Mám dojem, že ľudí zaujíma, aký život žijem a aká som v skutočnosti. Chcela som, aby fanúšikovia videli, že som obyčajná baba s veľkými snami. Zamýšľala som sa nad tým, či v knihe budem úprimná.

Napokon som nemala žiadnu brzdu a povedala som veci, o ktorých som ešte nikdy nehovorila,“ povedala Vlhová pre portál sportnet.sme.sk.

O slovenskej lyžiarke rozprávajú v autobiografii aj jej najbližší, členovia tímu či bývalí tréneri: „Som rada, že v knihe rozprávajú aj iní ľudia.

Keby mala byť celá kniha len o mne, taká klasická autobiografia, nemala by som na ňu toľko času a najmä by nebola taká, aká je teraz…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…