Domov Šport Výsledok Trenčína letí do sveta!

Výsledok Trenčína letí do sveta!

0
0

Tri slovenské tímy sa predstavili v treťom predkole európskych súťaží. O najväčšie prekvapenie sa postaral AS Trenčín, ktorý deklasoval holandského favorita Feyenoord Rotterdam. Aj Spartak Trnava a Slovan Bratislava si vytvorili dobrú pozíciu pred odvetami.

Spartak Trnava, ktorý bojuje o skupinovú fázu Ligy majstrov, sa predstavil na horúcej južanskej pôde. Na trávniku Crvenej zvezdy Belehrad uhrali zverenci trénera Látala skvelú remízu 1:1, čím si pootvorili dvere do ďalšej fázy súťaže.

To by však museli zdolať srbského súpera aj v odvetnom zápase. Ich rozprávková cesta sa však pred domácim publikom skončila, kedy ich šance na postup zmaril Radonjič v 98. minúte zápasu a stav stretnutia uzavrel na 1:2 v prospech belehradského tímu.

AS Trenčín aj Slovan Bratislava sa v prvom zápase tretieho predkola Európskej ligy predstavili na domácej pôde, aj keď pre Trenčín sa domácim trávnikom stal ten žilinský.

Trenčanom však zjavne umelý žilinský trávnik sedí, veď súperovi zvučného mena nedovolili nič. Ten si dovolil luxus, ktorý sa mu kruto vypomstil. Nechať doma najlepších hráčov môže stáť holandský veľkoklub z Rotterdamu pokojne aj postup do ďalšej fázy.

Veď doháňať štvorgólové manko, hoci aj na domácom trávniku, rozhodne nebude malina. Trenčín bude svoj skvelý prvozápasový výsledok hájiť vo Feyenoorde vo štvrtok večer.

Slovan Bratislava zas pred slušnou kulisou na Pasienkoch privítal takpovediac suseda z Viedne. Rapid Viedeň síce v Bratislave viedol, avšak „belasí“ dokázali zápas otočiť a pripísať si dôležité víťazstvo.

Ak však v odvete vo Viedni nedokážu skórovať dobrý výsledok z prvého zápasu im nebude nič platný. Výkop na viedenskom štadióne je naplánovaný na štvrtok o 20.30 hod.

ano, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…