Domov Šport VIDEO: Fanúšikovia oslavovali zranenie Duranta

VIDEO: Fanúšikovia oslavovali zranenie Duranta

0
0

Finále basketbalovej NBA sa pre obhajcov titulu Golden State Warriors vôbec nevyvíjalo dobre. Nešetrili ich ani fanúšikovia súpera, ktorí sa v piatom zápase neukázali práve v najlepšom svetle.

Warriors sa museli vysporiadať najmä s početnými zraneniami, pričom jedno sa týkalo aj ich najväčšej hviezdy. Kevin Durant vynechal pre problémy s lýtkom deväť zápasov vyraďovacej fázy.

Aj bez neho dokázali jeho spoluhráči vybojovať finále, už piate v poradí, ale v ňom ich čakal silný, no najmä odhodlaný súper.

Warriors síce dokázali uchmatnúť jeden z dvoch zápasov hraných na palubovke Toronta Raptors, no nezvládli ani jeden z dvoch domácich stretnutí a za stavu 1:3 v ich neprospech sa tak séria sťahovala opäť do Kanady, kde sa mohlo definitívne rozhodnúť o držiteľovi titulu.

Aj tento fakt pravdepodobne prinútil Kevina Duranta a celý realizačný tím Warriors, aby sa skvelý krídelník vrátil na palubovku. Toto rozhodnutie však môže mať negatívny dopad aj na celú kariéru jednej z hviezd súčasnej NBA.

Na začiatku druhej štvrtiny si pri snahe obísť hráča spôsobil nepríjemné zranenie a z palubovky sa porúčal. Počas tohto pre hráča ťažkého okamihu sa šokujúco predviedli fanúšikovia domácich.

Tí namiesto tradičného potlesku značiaceho podporu zranenému hráčovi, začali jeho zranenie a vyradenie z hry oslavovať. Okrem hráčov Warriors sa to nepáčilo ani domácim basketbalistom, ktorí sa upokojujúcimi gestami snažili tlmiť emócie publika.

Kevin napokon odchádzal do šatne za potlesku domácich tribún. Jeho tím napokon piaty duel zvládol a predĺžil tak finálovú sériu.

Do nej však už Durant pravdepodobne nezasiahne. V prípade potvrdenia roztrhnutia achilovky, ho na palubovke približne rok neuvidíme.

ano, foto: SITA, video: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Najvhodnejšie potraviny pre správne naštartovanie dňa

Raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa. Toto je jedna z najdôležitejších zásad zdravého živo…