Domov Šport VIDEO: Ibrahimovičovi premiéra v MLS vyšla parádne

0
0

Švédsky kanonier Zlatan Ibrahimovič sa v americkej MLS ukázal v najlepšom svetle. Pri svojej premiére pomohol Los Angeles Galaxy otočiť nepriaznivý výsledok a zvíťaziť.

Na premiérový zápas v MLS Zlatan Ibrahimovič nastúpil až v 71. minúte. Celý zápas sa pre nový tím švédskeho útočníka nevyvíjal podľa predstáv.

Stav 3:0 v prospech FC Los Angeles však napokon futbalisti Galaxy dokázali otočiť a v 73. minúte už na tabuli svietilo 2:3.

Potom sa už príležitosti chopil Ibrahimovič, ktorý po prestupe z Manchestru predviedol neskutočný kop, ktorým v 76. minúte stavvyrovnal a  dokázal, že pre nový tím bude veľkou oporou.

O víťazstve Los Angeles Galaxy sa rozhodlo až v nadstavenom čase, kedy gólom z kopačky Ibrahimoviča mohli domáci napokon oslavovať víťazstvo nad mestským rivalom 4:3, ku ktorému nová posila prispela dvomi gólmi a aj jednou asistenciou.