Domov Týždenník Koment 20/2020: Repatrianti blokovali hranice, „svalovci“ spomaľovali dopravu

Koment 20/2020: Repatrianti blokovali hranice, „svalovci“ spomaľovali dopravu

0
0

V znamení protestov sa niesol minulý týždeň na Slovensku. I ten na hraniciach, i ten na vstupe do Bratislavy mali jedno spoločné. Vznikli na základe opatrení na zastavenie šírenia koronavírusu.

Zatiaľ, čo repatrianti na hraniciach ostali nahnevaní po tom, čo aplikácia domácej karantény nefungovala v premiérom ohlásenom čase, predstavitelia únie fitness centier sa na diaľnici domáhali povolenia znovuotvoriť svoje prevádzky.

Spor v Smere o to, kto bude po najbližšom sneme predsedom, sa začína aktérom vymykať spod kontroly. Strana, ktorá sa dlho hrdila jednotou, sa začína deliť na podporovateľov Pellegriniho a podporovateľov Fica.

Dobrou správou zaiste je, že sa už začína rozprávať aj o otváraní hraníc v rámci Európy a dokonca aj o letnom dovolenkovom cestovaní.

Mimochodom, ak ste si zaplatili zájazd a pre koronavírus naň nepôjdete, novela zákona o zájazdoch by vás iste mala zaujímať. Dozviete sa z nej, ako postupovať pri riešení tejto situácie.

No a napokon máme dobrú správu aj pre športových fanúšikov. Po Bundeslige ohlásila návrat na zelené trávniky aj španielska La Liga a sezóna, i keď v skrátenom formáte, sa dohrá aj na Slovensku.

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

RAŠI: Medicínsky nezmysel

Medicínsky nezmysel. Inak sa aktuálne celonárodné plošné testovanie, ktoré trvá deväť dní …