Domov Šport Messi ostáva v Barcelone, nechce sa súdiť

Messi ostáva v Barcelone, nechce sa súdiť

0
0

Argentínsky futbalista Lionel Messi chcel v uplynulých dňoch ukončiť spoluprácu s FC Barcelona. Ako priznal v rozhovore pre web goal.com, túžil nájsť šťastie a nové kariérne výzvy mimo Katalánska, no keďže s klubom, ktorý mu dal všetko, sa nechce „ťahať po súdoch“, rozhodol sa zotrvať na Camp Nou.

Barcelona má za sebou nevydarenú sezónu 2019/2020 a klesajúcu krivku jej počínania iba podčiarkol debakel vo štvrťfinále Ligy majstrov s neskorším víťazom Bayernom Mníchov 2:8.

Keďže vnútri klubu vládne napätá atmosféra a kapitánovi FCB sa pomaličky aktívna hráčska kariéra chýli ku koncu, chcel skúsiť zabojovať o ďalšie úspechy v inom pôsobisku.

V médiách sa najviac špekulovalo o záujme Manchestru City, Paríža St. Germain či talianskych klubov Inter Miláno a Juventus Turín.

Prezident nedodržal slovo

Najlepší hráč klubovej histórie pred niekoľkými dňami prostredníctvom poštovej služby burofax informoval FC Barcelona, že hodlá využiť klauzulu v zmluve o okamžitom odchode bez akéhokoľvek nároku klubu na odstupné.

Organizácia z Camp Nou sa bránila, že Messi už v ročníku 2019/2020 premeškal lehotu na takýto krok, no hráč a jeho právnici argumentovali tým, že sú v práve, keďže sezóna sa pre pandémiu koronavírusu skončila neskôr.

„Prezident vždy hovoril, že na konci sezóny sa môžem rozhodnúť, či chcem ísť alebo ostať, no napokon vôbec nedodržal slovo.Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 31-32/2022: Okrem slniečka nám podkurujú aj politici

Toto leto je poriadne horúce. A to nehovoríme len o vonkajšej teplote. Poriadne sa potíme …