Domov Komentáre POLÓNY: Nenechajme to na náhodu

POLÓNY: Nenechajme to na náhodu

0
0

Predvolebná kampaň sa skončila a v sobotu 29. októbra sa definitívne rozhodne o tom, kam sa náš kraj posunie počas najbližších štyroch rokov.

Nemali sme šťastie na županov už dve volebné obdobia po sebe a to posledné trvalo ešte aj o rok dlhšie, než všetky ostatné. Moja výzva na spájanie síl našla odozvu a Marek Modranský sa ukázal ako vyzretý politik.

Prvý pochopil, že ak chce dosiahnuť naplnenie svojich predstáv o fungovaní kraja, nemôže to nechať na náhodu a rozhodol sa vo voľbách spojiť sily pre kraj a podporiť na predsedu Banskobystrického kraja mňa.

Naše volebné programy sú si veľmi blízke a tak sme sa dohodli na spoločnom postupe aj po voľbách. Marek je manažér tak ako aj ja a je teda pre mňa zároveň aj garantom zlepšenia fungovania kraja.

Vieme presne, čo musíme urobiť ako prvé, aby mali ľudia v kraji lepšie platenú prácu. Lebo ak sa budú mať dobre ľudia v našom kraji, budeme sa mať dobre aj všetci ostatní.

Prosperita začína v rodinách, kde sú spolu muž a žena, otec a matka a majú spolu deti. Tie deti potrebujú kvalitné vzdelanie a špičkovú zdravotnú prevenciu. Rodiny zas potrebujú stabilitu a dobrý príjem, ktorý im zaručí sociálnu istotu.

Tú musia dostať od nás solidárne aj seniori, ktorí už pre nás všetkých odpracovali vo svojom živote veľa a teraz je našou úlohou sa o nich postarať, aby dožili svoj život dôstojne.

Musia sa rodiť nové deti a tie musia mať kompletné rodiny, ktorým kraj musí pomôcť so samostatným bývaním a deťom s najlepším možným vzdelaním. To všetko sa dá, ak opäť na čelo kraja nenecháme zvoliť babráka.

Náš kraj potrebuje profesionalitu, stabilitu, pokoj a SKUTOČNÚ ZMENU, ktorú môžeme urobiť len vďaka Vašej podpore. Len spolu dokážeme zvíťaziť a tak to nemôžeme nechať na náhodu!

Ďakujem za Váš hlas, Adrian Polóny.

Adrian Polóny, kandidát na predsedu BBSKNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…