Domov Šport Škriniar s víťazným gólom

Škriniar s víťazným gólom

0
0

Slovenský futbalista Milan Škriniar obliekajúci dres milánskeho Interu si v nedeľňajšom zápase XX. kola talianskej Serie A pripísal na svoje konto už štvrtý gól v sezóne, ktorý má zároveň prívlastok víťazný. Zaradil sa tak na špicu v rebríčku skórujúcich obrancov.

Reprezentačný stopér si v 66. minúte zápasu proti Benevenetu nabehol na rohový kop Matíasa Vecina a hlavou poslal loptu do siete. Inter napokon vyhral 2:0.

„Proti Beneventu to bolo náročné. Súper hral dobre a bol sebaistý. Musíme hrať lepšie, viac držať loptu a následne prekonať defenzívu protivníka. Tento výsledok nám pred zápasom s AC Miláno dodal dávku sebavedomia,“ povedal spokojný slovenský futbalista po zápase.

Gól Milana Škriniara:

Nevynechal ani minútu

Škriniarovmu Interu sa na prelome rokov príliš nedarilo, keď po fantastickom začiatku sezóny, prišiel útlm. Inter nedokázal vyhrať od začiatku decembra až do začiatku februára a stratil vedúce postavenie v tabuľke a momentálne okupuje tretiu priečku.

Napriek tomu Škriniarovi tréner Spalletti verí, o čom svedčí aj to, že náš futbalista zatiaľ odohral v tejto sezóne všetky zápasové minúty.