Domov Šport VIDEO: Messi odkrýva tajomstvo svojej jedinečnosti

VIDEO: Messi odkrýva tajomstvo svojej jedinečnosti

0
0

Argentínsky futbalista Lionel Messi je jedným z najlepších futbalistov súčasného svetového futbalu a presne tak si ho bude pamätať aj futbalová história. Tajomstvo svojej vycibrenej techniky odkryl počas posledných voľných letných dní.

Svojich fanúšikov Leo prekvapil videom z tréningu. Nie však typického futbalového tréningu. Messi na videu žongloval s loptou, pričom tú sa mu pokúšal zobrať jeho pes Hulk. Ten má však voči svojmu pánovi výraznú nevýhodu.

Menej pohyblivý francúzsky mastiff za agilným útočníkom Barcelony výrazne zaostával. Vďaka jeho psím inštinktom by snáď aj mal šancu loptu ukoristiť, to by ale nemohol proti nemu stáť päťnásobný držiteľ Zlatej lopty, určenej najlepšiemu futbalistovi sveta.

Najvyššie ciele

Ten už dnes zarezáva v prípravnom kempe svojho zamestnávateľa. FC Barcelona už začala prípravu na sezónu aj so svojimi najväčšími hviezdami. Jej ciele sú opäť najvyššie. Okrem obhajoby španielskeho titulu by konečne opäť rada ovládla aj európsky futbal.

Najcennejšia európska trofej jej totiž uniká už tri roky. Aj keď prechádzajú najlepšie tímy starého kontinentu výraznými obmenami, barcelonskí „Blaugranas“ budú opäť patriť medzi najhorúcejších favoritov na zisk Ušatej trofeje.

Uvidíme, na kom si Messi ako na prvom dovolí rovnaké finty a kľučky, aké natrénoval s Hulkom:).

max, foto: printscreen, video: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Ako sa trénuje v zahraničí

Šport je najlepším spôsobom, ako robiť krajine dobré meno v zahraničí. Ten náš je však už …