Domov Šport VIDEO: Steph pobavil internet

VIDEO: Steph pobavil internet

0
0

Pravdepodobne najlepší strelec súčasnej zámorskej NBA a jedna z jej najjagavejších hviezd Stephen Curry pobavil fanúšikov po celom svete hneď dvakrát.

Ťahúň úradujúceho majstra Golden State Warriors Stephen Curry obvykle baví basketbalových fanúšikov svojimi presne mierenými trojkovými strelami.

Minulý týždeň to však nebola jeho nekompromisná ruka, ale jeho neposlušné tenisky, ktoré pobavili. Najskôr mu „nesadla“ palubovka v Los Angeles, neskôr ani tá v Indiane.

Keď v zápase proti Lakers získal Curry loptu a rútil sa sám na kôš, už už sa zdalo, že zasmečuje. To by sa pravdepodobne aj stalo, keby sa práve v momente odrazu nepošmykli drobnému rozohrávačovi nohy.

Namiesto na obruči, tak skončil na palubovke. Aby toho nebolo málo, hneď ako sa zdvihol ocitol sa sám v palebnej pozícii na trojke, no stalo sa mu to, na čo jeho fanúšikovia vôbec nie sú zvyknutí.

Lopta preletela okolo koša bez toho, aby sa vôbec dotkla konštrukcie.

Nuž a proti Pacers zaujal Curry napriek tomu, že bol na lavičke.

Keď sa chcel potešiť z úspešného smeču svojho spoluhráča Klaya Thompsona, pod nohy sa mu dostal uterák a ten ho nekompromisne zložil k zemi, vďaka čomu sa opäť stal hitom internetu.

Nuž darmo, Steph si skrátka minulý týždeň neobul tie správne tenisky.

ano, foto: printscreen, video: youtube

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Slota proti Dankovi

Vskutku nečakaný návrat do politického života učinil začiatkom týždňa bývalý predseda SNS …