Domov Týždenník Koment 47/2020: Argentínska futbalová legenda je už v nebi

Koment 47/2020: Argentínska futbalová legenda je už v nebi

0
0

Športový svet je chudobnejší o jednu z najväčších futbalových legiend. Fantastického hráča, ale aj kontroverznú osobnosť, Argentínčana Diega Maradonu zradilo srdce. Nech odpočíva v pokoji!

Slovensko, tak ako celý svet, naďalej pokračuje v boji proti pandémii koronavírusu, a hoci nám celoplošné testovanie malo pomôcť zastaviť šírenie nákazy, opak sa ukazuje ako pravda.

Nerovný boj s koronavírusom, ale aj s koaličnými partnermi, stojí premiéra Matoviča percentá, a tie podľa prieskumov už nepresahujú ani 15-percentnú hranicu. Dôvody na radosť má nový predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini, jeho strana začína získavať čoraz viac.

Dôchodok 1200 euro? Presne o takom snívajú Slováci, a keďže aktuálne nedosahuje jeho priemer ani 500 euro, ostáva len snívať.

Aj to sa však oplatí, pretože niekedy sa sny plnia. Stačí sa pozrieť na našu lyžiarku Petru Vlhovú, z ktorej sa stáva jedna z najlepších pretekárok, aké kedy na svahoch jazdili.

Okrem toho vás zoberieme na výlet do Prahy, prezradíme vám, čo robiť, aby ste nestratili pamäť a porozprávame o svätcoch aktuálnych „stridžích dní“.

Prajeme príjemné čítanie. Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…