Domov Šport Na turnaji Oktagon Kozma piatykrát obhájil titul

Na turnaji Oktagon Kozma piatykrát obhájil titul

0
0

Čech David Kozma piatykrát obhájil majstrovský opasok vo welterovej hmotnostnej kategórii do 77 kg v organizácii Oktagon MMA. V titulovom zápase turnaja Oktagon 32 v Ostrave zdolal krajana Petra Knížeho po piatich kolách na body. Svoju profesionálnu bilanciu upravil na 30 víťazstiev a 11 prehier.

Kozma získal titul vo welterovej váhe v novembri 2018 a odvtedy je v československej organizácii Oktagon MMA nezdolaný. Z jeho piatich obhajob sa štyri skončili až na body.

„Bol to ťažký zápas, taký je každý, ktorý trvá plných päť kôl. Zápas som chcel ukončiť, nechcel som tam byť celý čas. Kontroloval som to a nechcel som sa ´zblázniť´, aby mi náhodou víťazstvo neutieklo,“ poznamenal Kozma.

Slovenské zastúpenie

Slovensko malo svojich reprezentantov v troch zápasoch. Tomáš „Bolo“ Meliš zdolal v hlavnom predzápase v strednej váhe Čecha Václava Mikulášeka po submisii v 1. kole.

Bolo to jeho prvé víťazstvo po dvoch prehrách a svoju profesionálnu bilanciu upravil na 9 víťazstiev a 8 prehier. V prvom zápase hlavnej karty sa predstavil Pavol Langer, ktorý nestačil na domáceho Daniela Škvora, podľahol mu na body po troch kolách. Langerova profesionálna bilancia je po 18 zápasoch vyrovnaná 9:9…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…