Domov Slovensko POZOR SÚŤAŽ: Hľadá sa najväčší výtlk v Banskobystrickom kraji

POZOR SÚŤAŽ: Hľadá sa najväčší výtlk v Banskobystrickom kraji

0
0

Kandidát na župana, Adrian Polóny ponúka možnosť zapojiť sa do súťaže o krásnu výhru!

Cesty na celom strednom Slovensku patria dlhodobo k tým najhorším v našej krajine. Jeden z najčítanejších internetových portálov na Slovensku, TOPKY.SK a kandidát na banskobystrického župana ADRIAN POLÓNY ponúkajú jedinečnú možnosť zapojiť sa do súťaže o NAJ VÝTLK Banskobystrického kraja s názvom „Ondrík“.

Polóny ponúka víťazovi súťaže výhru až 500 Eur.  Pravidlá súťaže môžete nájsť na Topkách alebo priamo na Facebooku kandidáta Adriana Polónyho.

Podľa súťažných pravidiel je potrebné nafotiť ten najhorší výtlk, ktorý poznáte. Fotiť pritom môžete pokojne aj priamo telefónom a následne túto fotografiu svojho „obľúbeného“ výtlku nahrať do komentárov pod príspevok Adriana Polónyho na Facebooku.

K fotografii uvediete, kde sa výtlk presne nachádza. Uviesť treba mesto či obec a aj ulicu. Na výtlk sa príde Adrian Polóny osobne pozrieť a ten NAJ VÝTLK odmenení sumou 500 Eur. Súťaž potrvá až do 7. 10. 2022.

Vyhlásenie výsledkov o najväčší VÝTLK s názvom „Ondrík“ bude 10. 10. 2022. Následne sa s víťazom kandidát na župana Adrian Polóny osobne stretne, odovzdá mu výhru a výtlk pomôže odstrániť či opraviť.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Kde končia peniaze nášho kraja?

Imrich Kovačič, foto: TASR/Oliver Ondráš  Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…