Domov Slovensko VIDEO: Bratislavská policajná naháňačka ako z akčného filmu

VIDEO: Bratislavská policajná naháňačka ako z akčného filmu

0
0

Ulice Bratislavy sa v sobotu večer stali dejiskom policajnej naháňačky. Rýchla jazda nezodpovedného vodiča, varovné výstrely a zábery ako z akčného amerického filmu. Všetko sa však našťastie skončilo bez vážnej ujmy na majetku a životoch.

Všetko sa začalo na diaľnici pri vjazde do Bratislavy, kedy chceli diaľniční policajti z Trnavy zastaviť vodiča Škody Octavie. Ten však nereagoval na opakované výzvy policajtov a začal unikať hliadke.

Ulicami nočnej Bratislavy jazdil obrovskou rýchlosťou a ohrozoval ostatných vodičov. Policajti preto museli pristúpiť k varovným výstrelom. Ani tie však nezodpovedného vodiča nezastrašili a v zbesilej jazde pokračoval ďalej.

Výstrely teda museli policajti namieriť aj na jeho zadné koleso. Vodiča však zastavil až obrubník, do ktorého narazil na Miletičovej ulici. Potom už hliadka vodiča spacifikovala.

Jazdil so zákazom

Po vykonaní kontroly policajti zistili, že za volantom sedel 41-ročný Milan H. z Bratislavy, ktorý mal uložený zákaz viesť motorové vozidlo po dobu 60 mesiacov.

Okamžite bol teda zadržaný a prevezený do cely policajného zaistenia a je obvinený z trestného činu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Keďže sú dôkazy proti nemu jednoznačné, celá vec sa bude riešiť v tzv. super rýchlom konaní.

Vodičovi, ktorý sa na chvíľku chcel ocitnúť v akčnom filme alebo počítačovej hre teraz hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

puma, foto a video: facebook/Polícia SR

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Neuveriteľný pouličný umelec!

Toto ste ešte nevideli. Tento chlapík ovláda vskutku netradičné umenie. Portréty svojich k…