Domov Prominenti Ďalší šoubiznisový rozchod

Ďalší šoubiznisový rozchod

0
0

Koncom marca oznámil prostredníctvom sociálnej siete svoj koniec ďalší prominentný pár. Speváčka Dara Rolins a raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský v spoločnom statuse oznámili, že ich vzťah sa unavil.

Aj keď pre fanúšikov dvojice to bol šok, ako Dara v statuse priznala, problémy vo vzťahu prominentov trvali už dlhšie. „Práve z dôvodu, že sme si aj naďalej extrémne blízki, bolo veľmi ťažké si už pred pár mesiacmi priznať, že sa náš vzťah unavil a vysloviť slovo koniec.

Po 7 rokoch spoločného života hlásime rozchod,“ napísala Dara. Dvojica priznala, že za rozchod môžu obaja a želajú si, aby fanúšikovia „nenakladali“ jednému či druhému.

Bol v tom niekto tretí?

Napriek tomu sa od uverejnenia statusu vynárajú mnohé špekulácie o tom, čo môže byť za rozchodom obľúbeného páru. Dvojica sa mala rozísť už pred niekoľkými mesiacmi.

Ich známy potvrdil, že nedokázali zladiť svoje rozdielne životy. Ešte vo februári zverejnil Rytmus na sociálnej sieti zábery, na ktorých provokuje svojich fanúšikov z bazéna v Miami.

Tí pozornejší si všimli, že v pozadí za raperom sa inak v prázdnom bazéne nachádza istá blondínka, čo na špekulácie stačilo. Podozreniam sa nevyhla ani Dara, ktorá nedávno zverejnila klip k svojej piesni Miesta.

V ňom spolu s ňou hral aj mladý model a treba priznať, že zábery z klipu sú skutočne veľmi intímne. Ako Dara, tak aj Rytmus popierajú, že by za ich rozchodom bola tretia osoba.

sam, foto: instagram

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…