Domov Prominenti Skryté talenty známych ľudí, ktorým nebudete veriť

Skryté talenty známych ľudí, ktorým nebudete veriť

0
0

Každý človek má na niečo talent. Rovnako to platí aj o známych ľuďoch. Tí majú popri talente, vďaka ktorému sa môžu venovať svojim profesiám, aj talenty skryté, o ktorých veľa ľudí možno ani nevie. O to viac vás prekvapia. Veď posúďte sami.

Angelina Jolie

Americká herečka Angelina Jolie patrí k tým najznámejším a naobľúbenejším herečkám sveta. Len málokto však o nej vie, že má rada nebezpečné koníčky.

Už odmalička zbiera rôzne druhy zbraní, a rovnako tak je veľmi talentovaná aj vo vrhaní nožov. Povedali by ste to o tejto krehkej herečke?

Pierce Brosnan

Herec Pierce Brosnan sa preslávil stvárnením postavy tajného agenta Jamesa Bonda. Netají sa tým, že ho fascinujú ohne a za sebou má niekoľko požiarnickych kurzov, na ktorých sa naučil ako postupovať pri požiaroch.

Ellen Page

Herečka Ellen Page, ktorá zahviezdila vo filme Juno, je vášnivou žonglérkou. Ale nie len tak obyčajnou, nerobí jej problém žonglovať naraz aj s viac ako tromi guľami a rôznymi spôsobmi meniť ich smer a podobne.

Justin Bieber

Justin Bieber patrí k najznámejším sólovým spevákom sveta. Len málokto však o ňom vie, že je majstrom rubikovej kocky.

Hoci jeho dvojminútový čas riešenia je omnoho pomalší ako svetový rekord 4,69 sekundy, stále sa týmto svojím skrytým talentom môže pochváliť.

Neil Patrick Harris

Herec a zabávač Neil Patrick Harris, alebo ak chcete Barney zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu, ako malý sníval o tom, že z neho bude raz veľký mág.

Napriek tomu, že sa nakoniec rozhodol ísť cestou herectva, tak ešte aj dnes mu nerobí problém zrealizovať predstavenie s jeho obľúbenými trikmi a kúzlami.

Bruce Willis

Americký herec Bruce Willis nie je len talentovaným hercom, ale aj hudobníkom. Vedeli ste to o ňom? Hercovi totiž nerobí problém hra na harmonike. Dokonca spolupracoval aj s viacerými známymi kapelami.

Tom Cruise

Herec Tom Cruise sa popri herectvu venuje vášnivo aj šermu. Doma má dokonca špeciálnu miestnosť, kde tento šport môže praktizovať. Často sa k nemu pridá David Beckham či Will Smith.

Susan Sarandon

Herečka Susan Sarandon si zahrala v nejednom úspešnom filme. Okrem herectva včak miluje aj ping pong. Láska k tomuto športu ju podnietila k tomu, že v New Yorku otvorila športovú školu.

Kaley Cuoco

Ak si nie ste vedomí, že herečka Kaley Cuoco, známa ako Penny zo seriálu Teória veľkého tresku, je „posadnutá“ koňmi, tak ste v posledných rokoch nevenovali dostatočnú pozornosť jej Instagramu.

Kone miluje natoľko, že ich niekoľko aj vlastní a pravidelne sa s nimi zúčastňuje rôznych súťaží.

Emma Roberts

Mladá a talentovaná herečka Emma Roberts, známa napríklad z filmu My sme Millerovci, v jednej z relácií, v ktorej bola hosťom, ukázala svoj skrytý talent. Herečka totiž dokáže veľmi dôveryhodne napodobniť plač malého dieťaťa.

Demi Lovato

Speváčka Demi Lovato, ktorá naspievala s Luisom Fonsim megaúspešný hit Échame la Culpa, patrí k najobľúbenejším hudobným interpretom sveta.

Napriek tomu, že posledné mesiace neboli pre ňu najľahšie, tak sa chce hudbe venovať i naďalej. Uspieť by sa jej však podarilo napríklad aj v cirkuse, pretože herečka je veľmi ohybná.

Harrison Ford

Americký herec Harrison Ford je aj skvelým pilotom. Dokonca sa mu podarilo získať hneď viacero ocenení za svoju vzdušnú zdatnosť v priebehu rokov. Sadli by ste si do lietadla, ktoré by pilotoval práve Ford?

Matthew Perry

Herec Matthew Perry, ktorý sa preslávil postavou sarkastického Chandlera v obľúbenom komediálnom seriáli Priatelia, sa v čase dospievania venoval profesionálne tenisu a šlo mu to veľmi dobre. Po tom však prišiel seriál a tenis zavesil na klinec.

Heidi Klum

Svetoznáma supermodelka Heidi Klum svoje bavorské korene jednoducho nezaprie. V jódlovaní ju totiž prekoná len málokto.

Radoslav Hoppej, foto: internetNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…