Domov Zahraničie Donald Trump má veľké starosti

Donald Trump má veľké starosti

0
0

Zatiaľ čo vo svete umierajú ľudia, extravagantný americký prezident má úplne iné starosti. Najnovšie sa so svojím trápením zveril aj fanúšikom na sociálnej sieti. A prečo nemôže Donald Trump spávať tentokrát?

Trápi ho závažný problém. Donald Trump totiž stále nevie, či bude alebo nebude osobnosťou roka podľa prestížneho časopisu Time.

„Pravdepodobne“ na rozhovor nestačí

Predstavitelia magazínu totiž prezidenta kontaktovali s tým, že sa pravdepodobne stane osobnosťou roka a preto by s ním chceli spraviť rozhovor. Keďže mu to nechceli potvrdiť s určitosťou, rozhovor a aj fotenie odmietol.

„Povedal som im, že „pravdepodobne“ nie je dosť dobré a dal som im košom,“ napísal americký prezident na sociálnej sieti. Samotný magazín sa bráni, že svoje rozhodnutie nikdy dopredu nezverejňuje, a tak nehodlá ani teraz potvrdiť, či osobnosťou roka bude Trump.

Nepomohlo mu teda ani to, že je americký prezident. Koho napokon časopis zvolí na toto prestížne ocenenie sa Trump, rovnako ako každý smrteľník, dozvie 6. decembra.

Minuloročná titulka magazínu.

Chválil sa falošnou obálkou

Zahraničná agentúra AP pripomína, že v minulosti sa Trump dokonca vystatoval, že je rekordmanom v počte „titulov“ osobnosť roka, keď sa chválil zarámovanou obálkou tohto časopisu, z ktorej sa usmieval ako osobnosť roka.

Obálka bola však falošná. Donald Trump sa však už reálne dostal na obálku prestížneho amerického časopisu ako osobnosť roka minulý rok. Uvidíme teda, či si to urazený prezident zopakuje aj tento rok napriek tomu, že odmietol fotenie.

ano, foto: Time

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Zahraničie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Slovensko 20-krát porušilo európske právo

Na Slovensku sa v roku 2019 otvorilo 20 nových prípadov porušenia práva Európskej únie (EÚ…