Domov Šport Fortuna liga: Dunajská Streda sa dotiahla na Slovan

Fortuna liga: Dunajská Streda sa dotiahla na Slovan

0
0

Aspoň na chvíľu sa Dunajská Streda vrátila na čelo fortunaligovej tabuľky. Po tom, čo zdolala v sobotu Trnavu v 15. kole najvyššej slovenskej futbalovej súťaže, poskočila v tabuľke na prvé miesto. Nedeľňajší zápas Slovana ju však opäť posunul za chrbát Bratislavčanov.

O svojom víťazstve rozhodli Dunajskostredčania na trnavskom trávniku v priebehu štyroch minút na začiatku druhého polčasu.

V 56. minúte otváral skóre Ramírez, ktorý gestom smerom k lavičke domácich nezabudol trénerovi Hrnčárovi pripomenúť ich spoločné pôsobenie v Karvinej, počas ktorého veľa príležitostí od slovenského lodivoda nedostával. Už v 60. minúte zvyšoval na konečných 2:0 Nicolaescu.

Dunajská Streda sa v nekompletnej tabuľke posunula na líderskú pozíciu, z ktorej ju však v nedeľu opäť zosadil Slovan, ktorý si poradil so Senicou. …