Domov Prominenti Futbalové superhviezdy to skúšajú aj v hotelovom biznise

Futbalové superhviezdy to skúšajú aj v hotelovom biznise

0
0

Argentínsky futbalista Lionel Messi a Portugalčan Cristiano Ronaldo spolu nesúperia len na zelených trávnikoch. Obaja rozširujú aj svoje mimofutbalové aktivity a keďže obaja vlastnia dovolenkové hotely, konkurujú si aj vo svete hotelového biznisu.

Leo Messi len nedávno kúpil luxusný hotel na Ibize, ktorý je určený len dospelým. Rozšíril tak svoju značku MiM, keďže hotel s takýmto označením nájdete aj necelých 30 kilometrov od Barcelony, v meste Sitges.

Messiho MiM Sitges..

Majiteľom tohto hotela je futbalový velikán od minulého leta. V ibizkom hoteli zaplatíte za najmenšiu izbu v štvorhviezdičkovom hoteli v mimosezónnom období niečo cez 100 € na noc, v lete vás vyjde aj na 250 €.

Cena za veľkú suitu sa v hlavnej sezóne môže vyšplhať aj na 600 € za noc. V hoteli MiM Sitges sú ceny o niečo nižšie, ale v lete si taktiež musíte pripraviť stovky eur.

Oba hotely sa vyznačujú veľkým luxusom, ktorý ponúka rôzne veľké izby, vnútorný wellnes, vonkajší bazén, slnečné terasy či fitko, no a za svoje peniaze dostanete aj nádherné výhľady na okolitú krajinu a blízke more.

Messiho MiM Sitges.

Ronaldo nezaháľa

Najväčší Messiho rival Cristiano Ronaldo tiež vlastní dva hotely. Jeden na svojej rodnej Madeire a druhý v hlavnom meste Portugalska v Lisabone. Portugalský klenot tiež buduje sieť, ktorú spoznáte podľa známeho označenia CR7.

Ronaldov hotel v Lisabone.
Aj takto vyzerá kúpeľňa v Pestana CR7 Funchal.

V oboch hoteloch sa nachádzajú viaceré doplnky pripomínajúce majiteľa hotela. V hoteli na Madeire je dokonca aj Ronaldovo múzeum.

Ronaldov hotel na Madeire.

Okrem týchto dvoch hotelov má Cristiano v pláne otvoriť ďalšie luxusom nabité hotely v americkom New Yorku ale taktiež v meste svojho dlhoročného zamestnávateľa, v Madride. Hotel v marockom Marakéši by mal privítať prvých hostí už budúci rok.

max, foto: booking.com

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…