Domov Šport VIDEO: Goffin prišiel o finále po kurióznom zranení

VIDEO: Goffin prišiel o finále po kurióznom zranení

0
0

Belgického tenistu Davida Goffina pripravila o možnosť bojovať o finále nešťastná zhoda okolností. Zo semifinálového zápasu s Bulharom Dimitrovom na prestížnom turnaji v Rotterdame musel kvôli nešťastnému zraneniu odstúpiť.

David Goffin sa s Dimitrovom stretol v Rotterdame aj minulý rok. Vtedy si vo štvrťfinále Belgičan poradil s Bulharom 2:1 na sety. V sobotňajšom semifinále ťahal v prvom sete síce za kratší koniec (3:6), avšak diváci si ešte sľubovali zaujímavý priebeh.

Zápas sa však skončil veľmi netradične, keď si Goffin pri jednom z úderov nešťastne nasmeroval loptičku do oka a nebol schopný pokračovať ďalej.

Jeho stav bol natoľko vážny, že jeho odstúpenie oznámil len empairový rozhodca. Svetová sedmička nebola schopná prísť sa ani rozlúčiť s divákmi a pogratulovať súperovi k postupu do finále.

Verme, že šikovný Belgičan bude čoskoro v poriadku. Jeho súper Grigor Dimitrov si tak po prvýkrát v kariére zahral v Rotterdame finále, ale proti novej svetovej 1 Rogerovi Federerovi nemal nárok a podľahol mu dvakrát 2:6.

max, foto: SITA, video: youtube

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

ČAPLOVIČ: Sprítomnená minulosť

V karanténe doma ostáva veľa času na premýšľanie, uvažovanie. Starí Egypťania poznali len …