Domov Týždenník Koment 36/2019: Z parlamentu holubník a Fico na strane Mazureka

Koment 36/2019: Z parlamentu holubník a Fico na strane Mazureka

0
0

O veľmi zaujímavý prvý týždeň v novom školskom roku sa postarali slovenskí politici. Ani na niekoľkokrát sa poslancom nepodarilo otvoriť mimoriadnu schôdzu na odvolávanie premiéra, pretože parlament nebol uznášaniaschopný, hoci väčšina poslancov tam bola…

No a šokujúce prekvapenie pripravil pre svojich kolegov predseda Smeru Robert Fico, ktorý sa zastal Milana Mazureka. Toho súdy uznali vinným z šírenia rasistických myšlienok, čo sa Ficovi nepáčilo a jeho koaliční partneri ešte teraz nechápu.

Ešteže hrala opäť naša futbalová reprezentácia a fanúšikovia sa tak mohli odreagovať. Dlhoočakávaný zápas s vicemajstrom sveta Chorvátskom však veľa radosti nepriniesol a naši sokoli utrpeli poriadny debakel.

Všetko však odčinili v Maďarsku, kde veľmi agresívnym spôsobom proti našej krajine vystupovali najmä slovenskí Maďari žijúci na juhu Slovenska. Najlepšou odpoveďou na provokácie bolo cenné víťazstvo.

Ak po tomto všetkom potrebujete zrelaxovať, poradíme vám tie najlepšie relaxačné techniky na odbúranie stresu, ktoré môžete praktizovať hoci aj doma.

Prajeme príjemné čítanie!

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 31-32/2022: Okrem slniečka nám podkurujú aj politici

Toto leto je poriadne horúce. A to nehovoríme len o vonkajšej teplote. Poriadne sa potíme …