Domov Slovensko VIDEO: Na arogantnú jazdu Poliakov doplatil nevinný človek

VIDEO: Na arogantnú jazdu Poliakov doplatil nevinný človek

0
0

Arogancia najhrubšieho zrna. Inak sa nedajú nazvať zábery tragickej nehody, ktorá sa udiala v nedeľu na severe Slovenska. Poľskí pretekári na slovenských cestách predvádzali svoje rýchle autá, na čo doplatil nevinný vodič, ktorý sa nachádzal v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.

Poľskí „vodiči“ si zrejme cestu v okrese Dolný Kubín pomýlili s pretekárskym okruhom. Napriek tomu, že išlo o cestu s dvomi pruhmi neváhali a na svojich autách predvádzali pretekárske kúsky.

Prechádzali do protismeru v obrovských rýchlostiach, čím neohrozovali len svoje životy, ale hlavne nevinné životy ostatných účastníkov cestnej premávky.

Rýchle autá, plná čiara, riskantné predbiehanie

Celá tragédia má jednoznačné príčiny. V prvom rade išlo o arogantných šoférov, ktorých ego sa ešte viac zdvihlo po tom ako nastúpili do luxusných áut značiek Mercedes, Porsche a Ferrari.

Ďalšou jednoznačnou príčinou nehody je to, že na svoje pretekanie si vybrali cestu s nepriehľadnými zákrutami. Od ich pretekania ich mala odstrašiť plná čiara, ktorú však do úvahy nijako nebrali a zvolili riskantné predbiehanie.

V opačnom smere sa však nachádzal ďalší automobil, v ktorom sa viezla rodina s deťmi. Práve cestujúci v ňom doplatil na to, že vodič jazdiaci v Porsche sa po predbiehaní nestihol zaradiť do svojho pruhu a za tým nasledovala obrovská čelná zrážka.

Videozáznam z tragickej jazdy Poliakov

Aj napriek okamžitému zásahu záchranných zložiek vodič automobilu Škoda Fabia na tragédiu doplatil tým najcennejším. Svojím životom. Polícia okamžite dala návrh na väzbu pre vodiča Porsche, ktorý spolu so svojimi kolegami ohrozoval životy nevinných vodičov, čo napokon skončilo obrovskou tragédiou.

Jeden zbytočne vyhasnutý ľudský život, jedno ťažké zranenie jeho spolujazdkyne a ľahké zranenie ďalšieho 21-ročného spolujazdca. Vinníci nehody, ktorí vyviazli bez väčších zranení, budú mať zrejme dosť času nad všetkým porozmýšľať vo väzení. Život otca rodiny to však už nikdy nevráti.

puma, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Neuveriteľný pouličný umelec!

Toto ste ešte nevideli. Tento chlapík ovláda vskutku netradičné umenie. Portréty svojich k…