Domov Slovensko Pellegriniho prešľap v Banskobystrickom kraji

Pellegriniho prešľap v Banskobystrickom kraji

0
0

Srana Smer-SD má v regionálnych jesenných voľbách niekoľko horúcich želiezok, ktoré jej môžu priniesť úspech. V Banskobystrickom kraji je to jednoznačne najhorúcejší kandidát na nového župana Adrian Polóny. Zarážajúca je však na tom skutočnosť, že Polóny je dlhoročným veľmi blízky priateľom Petra Pellegriniho, ktorý v Banskobystrickom kraji podporuje kandidáta Ondreja Luntera.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Polóny tvrdo útočí na Luntera

„Pellegrini podporuje proamerického a liberálneho kandidáta a pritom im kandiduje na župana aj člen Hlasu-SD Marek Modranský. Je normálne, že Pellegrini podporuje Luntera a nie člena svojej strany?“, čuduje sa otvorene predseda Smer-SD Robert Fico a prehlasuje, že:

„SMER-SD jednoznačne podporuje nezávislého kandidáta Adriana Polónyho a poviem vám, že len ťažko by sme dnes našli človeka s lepšou kombináciou vzdelania a praktických skúseností na riadenie BBSK, ako má Polóny.

Má fantastický prehľad o tom, ako funguje Banskobystrický kraj, čo sa tam deje a čo tento kraj potrebuje. Mrzí ma však, že Hlas-SD torpédoval všade, kde mohol, spoluprácu so Smerom-SD.

Hlas je jasne orientovaný na progresívcov a liberálov, tak im prajem šťastnú cestu, veď už ľudia v regiónoch vidia, že Pellegrini je hodnotovo úplne inde, ako je Smer-SD. No každý má šťastie v svojich rukách,“ uzatvára Fico vo svojom vyhlásení.

Adriana Polónyho prišli podoriť predsedovia strán Robert Fico za Smer-SD a Milan Urbáni za SMS, poslanci NR SR Ľubomír Vážny a Vladimír Baláž, primátorka Banskej Štiavnice Nadežda Babjaková, primátor Krupiny Radoslav Vazan, primátor Veľkého Krtíša Dalibor Surkoš, primátor Rimavskej Soboty Jozef Šimko, ale aj mnoho ďalších osobností Banskobystrického kraja, vrátane starostov obcí a poslancov samospráv.

IK, foto: facebook  Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…