Domov Prominenti Pocisková s Tůmom majú dcérku. Pôrod bol dramatický

Pocisková s Tůmom majú dcérku. Pôrod bol dramatický

0
0

Prominentný pár Nela Pocisková a Filip Tůma sa počas Veľkej noci stali opäť rodičmi. K 1 a pol ročnému synčekovi Hektorovi pribudla tentoraz dcérka Liana. Napriek tomu, že bol pôrod dramatický, všetko dopadlo dobre a mamina s dcérkou sú v poriadku.

Malá Liana sa narodila 2. apríla, teda presne na Veľkonočný pondelok. Denník Nový čas priniesol informáciu, že pôrod neprebehol tradične v pôrodnici.

Podľa informácií denníka to už Nela do pôrodnice nestihla Liana sa narodila ešte v aute. Pri pôrode asistovali aj zdravotníci zo sanitky. „Bolo to až nečakane rýchle, spontánne a isté podrobnosti si nechám nateraz pre seba.

Môžem len povedať, že úplne som pri tom nebol. Ale dopadlo to dobre. Sanitka tam bola ihneď,“ povedal Tůma pre Nový čas.

Netradičné mená

Speváčka a herečka Nela Pocisková a herec Filip Tůma tvoria pár už niekoľko rokov, aj keď spočiatku svoj vzťah skrývali. Ich prvý potomok, syn Hektor, prišiel na svet v júni 2016.

Filip tiež prezradil, že meno synčeka vyberal on, a tak výber mena pre dcérku pripadol na Nelu. Podobne ako netradičné bolo meno prvorodeného, aj dievčatko dostalo pre nás trochu netradičné meno.

„Dcérka sa volá Liana. Meno vyberala Nelka. Po tom, čo ja som vybral meno Hektor pre syna, Nelka zobrala voľbu do svojich rúk. A vybrala veľmi pekné meno,“ pochválil sa šťastný otec.

sam, foto: facebook

  • Ronaldo sa po štvrtý raz stal otcom

    Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo (32) už je štvornásobný otec. Jeho súčasná španie…
Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…