Domov Komentáre RAŠI: Rezignovaná vláda

RAŠI: Rezignovaná vláda

0
0

Nemohúcnosť, s akou vládne druhá Matoičova vláda, na čele ktorej stojí hovorca Heger, je až na zaplakanie.

Vládna koalícia rezignovala na riadenie krajiny, rezignovala na pomoc ľuďom, rezignovala na svoje sľuby o transparentnosti a jediné, čo ju ešte spája, sú peniaze.

Peniaze nás všetkých, ktoré sa zo štátneho rozpočtu kotúľajú do vreciek spriaznených firiem, ako napríklad v prípade advokáta Miškoviča, alebo trnavskej firmičky, ktorá na predaji kórejských antigénových testov zarobila viac ako tri milióny eur.

Keď počúvam hovorcu Hegera, alebo ktoréhokoľvek z ministrov, už sa ani nesnažia obhájiť neobhájiteľné, nesnažia sa ľuďom vysvetliť svoje kroky, čo spravili a nemali a čo nespravili, hoci mali, že len bezbreho útočia na opozíciu a čoraz častejšie hovoria o mafii.

Neuvedomujú si, že sú to oni, ktorí do čela pozemkového fondu nominovali mafiánsku nevestu, ktorí uplácajú kajúcnikov, aby vypovedali čokoľvek, len nech sa zatýka…

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: RAŠI: Vláda likviduje nemocnice

Vládnu nám neschopní pokrytci, ktorým nevadí konflikt záujmov ich koaličných kolegov, ale vadí im, že slabý odvar toho sa dial pred rokmi.

Kritizujú údajne nefunkčnú informatizáciu, ktorá ale funguje, len ju nevedia používať. Za rok však nie sú schopní vyvinúť aplikáciu e-karanténa, ktorá by monitorovala domácu karanténu Slovákov prichádzajúcich z čiernych a červených krajín a preto opätovne budú ľudí vracajúcich sa z dovoleniek posielať do nedobrovoľného väzenia v Gabčíkove.

Namiesto toho, aby nás vláda chránila pred zavlečením nových mutácií na Slovensko, naďalej sa snaží rozbiť fungujúce veci, ide rušiť nemocnice, nútiť ambulantných lekárov namiesto liečenia pacientov obhliadať mŕtve telá. Má to len jeden cieľ.

Odvrátiť pozornosť novinárov a tým aj občanov od vlastných prešľapov a zlyhaní. Čím viac zástupných tém podhodia médiám, tým je menšia pravdepodobnosť, že novinári stihnú rozoberať ich zlyhania.

Richard Raši, poslanec NR SR (HLAS – sociálna demokracia)Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…