Domov Šport Slováci skončili v Euro Cupe bez bodu

Slováci skončili v Euro Cupe bez bodu

0
0

Po marcových troch zápasoch Euro Cupu sa slovenskí hádzanári stretli opäť na prelome apríla a mája, aby skompletizovali program tejto súťaže. Hoci bol výkon našich reprezentantov lepší ako v marcových zápasoch, s Chorvátskom ani Španielskom sme nevybojovali ani bod a zakončili sme súťaž na poslednom štvrtom mieste.

Bez bodu

Minulý týždeň sa slovenskí hádzanári najskôr predstavili v dvojzápase proti Chorvátsku. Podľa dohody oboch tímov sa oba zápasy odohrali na súperovej pôde. V chorvátskej Varaždine si Slováci pripísali dve prehry 24:32 a 23:26. Hlavne druhý duel však ukázal, ako by chcel slovenský tím hrať.

„Myslím si, že od začiatku fungovala obrana. Základ bol výkon brankárov, obaja predviedli mnoho zákrokov. V útoku sme mali problém 6 na 6, Chorváti boli agresívni, tak sme prešli na hru bez brankára. Škoda, že sme spravili v závere veľa technických chýb.

Ja som s výkonom spokojný, pretože chlapci bojovali a tak to má v reprezentácii byť,“ povedal po druhom zápase spokojný kouč Slovákov Peter Kukučka…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Mračnová dostala cenu Laurel

Európske olympijské výbory (EOV) ocenili čestnú členku Slovenského olympijského a športové…