Domov Šport Suspendovali ho kvôli polievke

Suspendovali ho kvôli polievke

0
0

Americký basketbalista tímu Cleveland Cavaliers J. R. Smith je pre fanúšikov tohto športu už známa firma. Člen základnej päťky minuloročného finalistu NBA si opäť vyrobil problém a musel nútene vynechať minulotýždňový zápas proti Philadelphii. Dôvod je smiešne šokujúci.

J. R. Smith, ktorý už neraz spôsobil vedeniu svojho klubu bolehlav, tentokrát poriadne pobavil celú NBA. Na asistenta trénera Damona Jonesa mal hodiť misku s polievkou, tvrdia americké médiá.

Jeho klub sa však až tak nezabáva a za jeho konanie mu udelil jednozápasový dištanc. Cleveland bez neho podľahol Philadelphii 97:108. Aj keď sa v nasledovnom zápase s Denverom Smith opäť vrátil do základnej zostavy, tím z Ohioa prehral aj tento zápas.

Opäť majú problémy?

Z kuchyne Cavaliers v polovici sezóny prichádzali správy o zlých vzťahoch medzi hráčmi, či trénermi. Po rozsiahlom upratovaní v kabíne v posledný prestupový deň, keď z tímu odišlo až 6 hráčov a prišli 4, sa zdalo, že Clevelandu to neuveriteľne prospelo a vrátil sa do pozície najväčšieho favorita na finále NBA.

Avšak posledné dva týždne je situácia iná. Cleveland prehral 4 z 5 zápasov na domácej palubovke a po „polievkovej“ kauze sa opäť vynárajú otázniky, či je všetko v tíme s kostolným poriadkom.

max, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Sagan potil krv na schodoch

Náš najlepší cyklista Peter Sagan momentálne zarezáva spoločne s celým tímom na sústredení…