Domov Šport Tragédia v Ružomberku

Tragédia v Ružomberku

0
0

V sobotu ráno sa odohrala v Ružomberku veľká tragédia. Pod oknami jedného z internátov našli ležať mladého slovenského futbalového reprezentanta. Kvôli vážnym zraneniam, ktoré pri páde z výšky utrpel, sa jeho život zdravotníkom nepodarilo zachrániť.

Reprezentant Slovenska do 18 rokov Adrián Sivoň mal vypadnúť zo 7. poschodia internátu, v ktorom býval.

Podľa dostupných informácií dopadol na nohy a pád prežil, no mal prerazenú panvu a prepichnuté pľúca a hoci bol po príchode záchranárov ešte pri vedomí, zakrátko v nemocnici svojim ťažkým zraneniam podľahol.

Polícia po príchode na miesto nešťastia cudzie zavinenie vylúčila. Nie je však jasné, či mladík z okna nešťastne vypadol alebo úmyselne skočil.

Adrián bol podľa trénerov, ktorí s ním pracovali, obrovským talentom, ktorý mal byť veľkým prísľubom pre slovenský futbal. 17-ročný obranca bol súčasťou reprezentácie do 18 rokov, v rámci ktorej odohral v októbri aj dva prípravné zápasy proti Rumunsku.

„Veľmi ťažko sa mi hľadajú slová. Zasiahlo ma to tak bolestivo, že ešte sám neviem, ako sa k tej správe postaviť.

Naposledy sme boli spolu pri zraze a následnom dvojzápase v Rumunsku, bol to normálny mladý chalan, talentovaný futbalista,“ povedal o mladom futbalistovi tréner „osemnástky“ Stanislav Macek.

Adrián Sivoň bol odchovancom Námestova. Vo februári roku 2016 odišiel na hosťovanie do AS Trenčín, odkiaľ v januári 2018 prestúpil do ružomberského MFK. Jeho život vyhasol po páde z okna 23. novembra 2019.

max, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…