Domov Slovensko Tragédia v Žiline: Zavraždila Judita svojho kamaráta?

Tragédia v Žiline: Zavraždila Judita svojho kamaráta?

0
0

K veľkej a veľmi záhadnej tragickej udalosti došlo pred dvomi týždňami v jednom zo žilinských bytov na sídlisku Vlčince. V ňom sa odohrala krvavá dráma, ktorá za sebou zanechala dva zničené mladé životy.

Prípad šokoval nielen Žilinu, ale aj celé Slovensko. Hlavnú úlohu v ňom totiž zohrávali len 16-roční kamaráti, ktorí navštevovali dobrú školu a pochádzali z usporiadaných rodín. Navyše ich okolie na nich nepozorovalo žiadne náznaky predznamenávajúce takúto tragédiu.

Odpočtára nehľadali

Pôvodné informácie hovorili o tom, že 16-ročná Judita otvorila dvere bytu podvodníkovi, ktorý sa vydával za odpočtára. Po tom, čo mal zaútočiť na mladé dievča, prišiel jej na pomoc jej kamarát Tomáš.

Toho mal podvodník dobodať a spôsobiť aj bodné rany na rukách dievčaťa. Tomášov život sa zdravotníkom zachrániť nepodarilo. Judita mala len povrchové rany na rukách.

Už na druhý deň sa začali vynárať informácie o tom, že celý prípad mohol byť celkom inak. Polícia totiž po falošnom odpočtárovi nevyhlásila pátranie a Tomáš mal mať na tele až 21 bodných rán, čo by nekorešpondovalo s verziou o náhlom útoku neznámeho muža.

Zavraždila kamaráta?

Už týždeň po tragédii sa celý prípad začal vyjasňovať. „V súvislosti s usmrtením 16-ročného chlapca vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 16-ročnú mladistvú z obzvlášť závažného zločinu vraždy,“ oznámila polícia na svojom profile na sociálnej sieti.

Následne sudca rozhodol o zobratí Judity do vyšetrovacej väzby. Vzhľadom na veľký počet smrtiacich rán a to, že ich malo zasadiť len 16-ročné dievča, sa špekuluje aj o tom, že svoje v celom prípade zohrali aj psychotropné látky.

Polícia však zatiaľ nezverejnila žiadne podrobnosti, a teda príčina celej tragédie zatiaľ známa nie je.

sam, facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
  • VIDEO: Majster v krájaní

    Tak toto ste ešte nevideli. Tento pomocný kuchár to s nožom skutočne vie. Jedlo krája ako …
  • VIDEO: Žiarlivosť v zvieracej ríši

    Vedeli ste, že aj medzi zvieratami existuje žiarlivosť? Ak neveríte, presvedčíme vás video…
  • VIDEO: Originálna náplasť

    Neuveríte, čo si dal tento chlapec namiesto leukoplastu na ruku. Prekutral sestrine veci, …
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Majster v krájaní

Tak toto ste ešte nevideli. Tento pomocný kuchár to s nožom skutočne vie. Jedlo krája ako …