Domov Šport Trenčín našiel doma svojho premožiteľa

Trenčín našiel doma svojho premožiteľa

0
0

Trenčín prehral v tejto sezóne prvý zápas na domácom ľade. Stalo sa tak v šlágri 23. kola Tipsport ligy s Nitrou.

Nitrania k výhre 4:1 urobili veľký krok už v 1. tretine, ktorú vyhrali 2:0. Na začiatku 3. časti síce domáci zásluhou Radivojeviča znížili na rozdiel jedného gólu, no dráma sa nekonala.

Nitra pridala ďalšie dva góly.Zápas sa odohral vo výbornej atmosfére, na štadióne bolo 4 467 divákov. „Odohrali sme veľmi dobrý zápas. Všetko podstatné sa odohralo v 1. tretine, keď sme si dokázali vypracovať dvojgólový náskok.

Potom sme sa zamerali na pozornú obranu, z ktorej sme vyrážali do rýchlych protiútokov. Táto taktika nám vyšla,“ povedal tréner Nitry Antonín Stavjaňa.

Tréner Dukly priznal, že súper bol lepší. „Náš výkon nebol taký, aký sme si predstavovali. Nedokázali sme si vytvárať šance, súper nás prakticky do ničoho nepustil. Víťazstvo Nitry je zaslúžené. Do ďalších zápasov musíme zlepšiť najmä dôraz.“